Sme firma s už viac ako desťročným pôsobením na trhu s M-Bus prevodníkmi. Staviame na viac ako 20 ročných skúsenostiach s vývojom, nasadením a servisom elektroniky v priemysle a automatizácií budov.

Dodávame naše prevodníky do celej európy a niekedy aj do širšieho sveta. Naši zákazníci si najviac cenia plnú technickú podporu a poradenstvo k našim výrobkom a ich vysokú spoľahlivosť, odolnosť.

Vyvíjame, vyrábame a predávame širokú škálu M-Bus prevodníkov pre komunikáciu s M-Bus meračmi. Máme veľa skúseností z realizácií, nasadení M-Bus zariadení a vieme svojim zákazníkom pomôcť pri návrhu M-Bus sietí, inštalácii, riešení komunikačných problémov...

Pri vývoji prevodníkov vychádzame z bohatých skúseností z ich nasadzovania, údržby a servisu komunikačných sietí. Najčastejším dôvod poruchy, alebo úplného zničenia komunikačných prevodníkov býva prepätie na komunikačných linkách. Preto sa snažíme vyvíjať naše prevodníky so zvýšenou odolnosťou voči prepätiu. Ďalším zámerom pri vývoji je vytvoriť prevodníky s funkčnými vlastnosťami, ktoré ešte viac uľahčia výstavbu, správu a servis komunikačných sietí.

Máme skúsenosti s vývojom:
  • riadiacich systémov – 8/32bit CPU, rozširujúce IO moduly, zobrazovacie terminály
  • zobrazovacie jednotky – meranie analógových veličín s procesorovým spracovaním
  • komunikačné prevodníky, opakovače – RS232, RS485, RS422, Ethernet, M-Bus, TTL...
  • elektrické ochrany pre komunikačné linky M-Bus, RS232, RS485, RS422
  • vývoj riadiacich algoritmov, komunikačných protokolov,...
  • meracia technika – 100MHz logický analyzátor, 100kHz spektrálny analyzátor, Univerzálny čítač

Našim cieľom je využívať naše skúsenosti a vedomosti pri vývoji a výrobe kvalitných a inovatívnych produktov, ktorými si neustále získavame dôveru a uznanie u svojich zákazníkov.